Main content

Народ, що не розуміє сили й значення рідної мови й не

працює для збільшення культури її, не скоро стане

свідомою нацією й не стоїть на дорозі до державности

Іван Огієнко

 

 

 

 

А ви знаєте, у зими є свій аромат – аромат чудес і казок!

 

 

 

 

Свою Україну любіть

Любіть її... во время люте.

В останню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Тарас Шевченко

«Гірко плаче Україна сльозами і кров’ю.

Кат будує своє «завтра» на горі людському…

Гірко плаче Україна і тяжко ридає…

Своїх синів, що померли, сльозами вмиває.

Плаче ненька Україна,

Плаче кожна мати, та, що сина відпустила,

волю здобувати»

Тарас Шевченко

«Найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, i своï сподiванки, розум, досвiд, почування!»

Панас Мирний

 

 

 

«Бути українцем – це значить бути постійно в стані доказування свого права на існування!»

В. Винниченко

День захисника України – це свято, що увібрало в себе багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність і героїзм оборонців рідної землі на всіх етапах її історії. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті та звитяги. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від північного агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході України в ім’я її суверенності та єдності.

Упродовж останніх років українці, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, відстоюють територіальну цілісність нашої держави заради спільної мети – єдиної України. Тож нехай свято Дня захисника України сповнить наших героїв енергією та оптимізмом, прагненням примножувати свій внесок у будівничий потенціал та оборонну міць держави!

 

 

Книги — це розумні думки тих, хто не забув про свій вогонь і радо ділиться зі світом теплом.

Дара Корній

20 вересня відомій українській письменниці, журналістці, волонтерці Дарі Корній – 50! Вона ‑ золотий письменник України. Авторка пише у жанрі міського фентезі з використанням української міфології.  Вийшло понад десять її романів, більшість із яких стали бестселерами.

Юнацька вітає авторку з «золотим» ювілеєм. Бажаємо здоров’я та великого творчого натхнення!

Пропонуємо віртуальну книжкову виставку творів Дари Корній. Всю запропоновану літературу можна знайти у фондах юнацької.

Це – перша частина тетралогії. Друга і третя частини – «Зворотний бік темряви» та «Зворотний бік сутіні» -  є у фондах бібліотеки. Четверта книга – «Зворотний бік світів» - буде.