Main content

Упродовж жовтня 2019 року в акції взяли участь користувачі Любарської та Черняхівської ЦРБ, Ємільчинської центральної бібліотеки Ємільчинської селищної ради ОТГ, Романівської районної бібліотеки для дорослих, Бердичівської центральної міської бібліотеки, Коростенської центральної міської бібліотеки імені Миколи Островського, користувачі сільських бібліотек і міських бібліотек-філіалів області: сіл Коростки,  Липне, Мотовилівка, Великі Деревичі, Малий Браталів, Березівка (Любарський район), Гордіївка, Биківка, Камінське, Карвинівка (Романівський  район) та  бібліотеки-філіали № 1, 2, 5, 7 Коростенської ЦМБ, бібліотеки-філіали № 4, 5, 6 Бердичівської ЦМБ.

Робота бібліотек Житомирського регіону із патріотичного виховання в рамках акції «Синьо-жовтень» значно активізувалась, наповнилась новим змістом. Організовуючи масові заходи, бібліотекарі поєднували традиційні аспекти цієї роботи з новими, добирали різноманітні методи і форми патріотичного виховання, насичували їх патріотичними емоціями та переживаннями. Активно використовували приклади мужності й звитяги захисників України як з історичного минулого, так і нинішніх воїнів-героїв, які боронять нашу державу від російської агресії.

В обласній бібліотеці для юнацтва акція з національно-патріотичного виховання «Синьо-жовтень» до Дня українського козацтва та Дня захисника України проходить вже третій рік поспіль. З нагоди Дня захисника України відбулася патріотична зустріч «Захисник – це слава! Захисник – це честь!». До бібліотеки завітав учасник війни на Сході України, голова громадської організації «АТОшник» Віктор Камлук. Віктор Васильович розповів юнакам та дівчатам про воєнні будні, бойове братерство, про важливість військової підготовки в бою. Захоплена розповіддю молодь ставила багато запитань, зокрема, що спонукало піти добровольцем на війну, чи пам’ятає герой свій перший бій, як вдалося адаптуватися до звичайного життя після фронту. Слухачів цікавило, які критерії і чесноти повинен мати справжній офіцер, які риси характеру допомагають перебороти труднощі, наскільки важливою є мотивація в умовах війни, а особливо – що може кардинально змінити сучасну політичну ситуацію?

Детальніше про акцію читайте за посиланням : https://docs.google.com/document/d/1x0Opie-rCWOlznyhDMuFIaF4apvUieeULTW8VyXZAPI/edit