Main content

         Для підвищення читацької активності молоді Житомирщини   КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради ініціювала проведення обласної акції «Бібліотека просто неба» серед районних, міських, сільських бібліотек та бібліотек ОТГ, що обслуговують юнацтво.

         Виконуючи завдання акції «Бібліотека просто неба», бібліотекарі області популяризували книгу та читання, організовували та проводили різноманітні культурно-освітні заходи за межами бібліотек – у громадських місцях та рекреаційних зонах. Цінність акції полягає в тому, що вона  відіграє значну роль у залученні нових читачів до бібліотеки, у розвитку інтересу до читання, особливо серед молоді. По-перше, на відкритих майданчиках можливо зібрати більше користувачів, ніж у залах бібліотеки, по-друге, окрім читачів бібліотеки, заходи, проведені в рамках акції,  приваблюють випадкових перехожих.

З травня по серпень 2019 року в акції взяли участь користувачі 4 ЦРБ області (Житомирської, Коростенської, Малинської, Андрувшівської), 2 міських ЦБС (Бердичівської ЦМБС, Коростенської ЦМБС), 6 бібліотек ОТГ (Любарської ОТГ, Хорошівської ОТГ, Ємільчинської ОТГ, Тетерівської ОТГ Житомирського району, Ушомирської, Горщиківської ОТГ Коростенського району,) та 14 сільських бібліотек (Березівської, Василівської сільських бібліотек Житомирського району, Бондарівської, Охотівської, Калинівської, Гулянівської, сільських бібліотек Ушомирської ОТГ, Омелянівської сільської бібліотеки Горщиківської ОТГ, Липненської, Волицької, Юрівської сільських бібліотек Любарської ОТГ, Підлубівської, Горбівської, Сербівської, Кулішівської сільських бібліотек Ємільчинської ОТГ). Програми бібліотек передбачали голосні читання, вікторини, квести, конкурси, зустрічі з авторами, художниками, співаками, майстер-класи, спілкування з психологами, тренінги із самовдосконалення, інтелектуальні ігри тощо.

Детальніше про акцію читайте за посиланням : https://docs.google.com/document/d/1z0sZN7IgvXrBQN4wDyn9dI4N1I6_mK3pCiznSKnuOHY/edit