Main content


Нарешті настала весна, а це значить, що прийшов час малювати весняні квіти разом із юнацькою.
Обласна бібліотека для юнацтва презентує майстер-клас з акварельного живопису. Анастасія Дубініна розповість, які кольори використовуються у акварельному живописі, якого кольору, окрім чорного, може бути тінь, а також покаже, як намалювати об'ємні, ніби живі, квіти за допомогою звичайних акварельних фарб.
Радо запрошуємо створювати красу разом із нами!

Не дивлячись на безліч обмежень, карантин лише надихає нас створювати нові майстер-класи для користувачів обласної бібліотеки для юнацтва.
Юнацька презентує майстер-клас з акварельного живопису.  Анастасія Дубініна навчить вас нових прийомів у малюванні, розумінню форми об'ємного предмету. Завдяки декоративним елементам, створена власноруч робота може стати чудовою прикрасою інтер'єру.
Запрошуємо творити разом з нами! Попереду ще багато мальованих історій!

12 березня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася зустріч «Профілактика психологічного здоров’я підлітків та поради батькам» за участі психолога Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні Тетяни Осипович.

Підлітковий вік – найскладніший етап у житті. Саме в цей період відбуваються зміни в фізіологічному стані молодої людини, в її настроях, поглядах, поведінці. Тому батькам дуже важливо вибудувати правильну стратегію поведінки, аби допомогти своїй дитині долати ці труднощі.

Цими днями виповнюється десять років з дня аварії на АЕС «Фукусіма-1» – однієї з найбільших техногенних катастроф в історії Японії. А 26 квітня світ буде згадувати  ще одну сумну дату – 35 років аварії на Чорнобильській АЕС.

Саме тому в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася онлайн-зустріч «Фукусіма – біль у серці» за участі директорки благодійного фонду «Заложники Чорнобиля» Євгенії Дончевої та ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС Миколи Вознюка.

Щоп'ятниці о 16:00 в обласній бібліотеці для юнацтва проходять уроки малювання "Мальовані історії". Разом з Анастасією Дубініною творча молодь може навчитися малювати, мислити креативно і створювати різноманітні вироби власноруч.

Через карантинні обмеження бібліотека вимушена тимчасово призупинити відвідування занять, але "Мальовані історії" продовжують свою роботу онлайн.

Юнацька вітає з 150-річчям від дня народження ЛЕСІ УКРАЇНКИ - генія української літератури!! Мудрість та настанови видатної української поетеси назавжди залишаться у наших серцях. Юнацька разом з друзями - вихованцями спеціальної школи № 2 записали для вас відео - вірш Лесі Українки "ДАВНЯ ВЕСНА" жестовою мовою.

 В юнацькій підвели підсумки конкурсу «Леся Українка назавжди» 25 лютого, в день 150-річного ювілею Лесі Українки, в юнацькій підвели  підсумки конкурсу «Леся Українка назавжди», який тривав упродовж лютого.

За умовами конкурсу учасники мали  розміщувати в мережі  «Фейсбук» власні прозові  та поетичні твори за мотивами поезії Лесі Українки або твори, присвячені її життю і творчості.

Понад 30 творів – виключно поетичних – було розміщено з хештегом конкурсу #Леся_Українка_назавжди.

У конкурсі взяли участь 20 авторів, серед яких були і професійні  поети і поети-аматори з усієї області.