Main content

Онлайн-опитуванні до Міжнародного дня толерантності

Шановні користувачі!

Щоб дізнатися чи є толерантними юнацтво та молодь віком 14 – 35 років в умовах російсько-української війни КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради  запрошує вас взяти участь у Всеукраїнському соціологічному онлайн-опитуванні до Міжнародного дня толерантності, ініційованому Державною бібліотекою України для юнацтва

Термін проведення ‑ до 20 листопада 2022 року.

Узагальнені матеріали обласного етапу Всеукраїнського соціологічного дослідження «СУЧАСНА МОЛОДЬ У СТИЛІ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ», проведеного КЗ «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради

Головна мета вивчення ‑ здійснити моніторинг думки сучасної молоді щодо важливих для них сфер життєдіяльності у стилі української незалежності.

750 респондентів-користувачів віком від 14 до 35 років стали об’єктом дослідження обласної бібліотеки для юнацтва, центральних районних бібліотек, міських бібліотек ЦБС, публічних бібліотек ОТГ та сільських бібліотек, що обслуговують юнацтво.

Всього в опитуванні взяли участь читачі бібліотек 12 територіальних громад Житомирської області.

Під час проведення соціологічного дослідження використовувалось анкетне опитування, а також бібліотекарі запрошували користувачів до опитування через Google-форми.

Узагальнені матеріали обласного етапу Всеукраїнського соціологічного опитування «Леся Українка – неосяжність особистості»

(до 150-річчя з дня народження), проведеного КЗ “Обласна бібліотека для юнацтва” Житомирської обласної ради.

         Головна мета  вивчення - виявлення обізнаності молоді про життя та творчість Лесі Українки, спонукання  до сучасного переосмислення текстів відомої поетки та письменниці, їх ціннісної оцінки.

         573 респонденти-користувачі віком від 14 до 35 років стали об’єктом дослідження  обласної бібліотеки для юнацтва, центральних районних бібліотек, міських бібліотек ЦБС, публічних  бібліотек ОТГ та сільських бібліотек, що обслуговують юнацтво. Всього в опитуванні взяли участь 14 територіальних громад.

Під час проведення соціологічного дослідження використовувалось  анкетне опитування та опитування на сайті через Google-форми.

Така методика збору інформації дала можливість залучити до обговорення широке коло поціновувачів творчості славетної української поетеси Лесі Українки і зробити опитування загальногромадським.