Main content

10 лютого в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася онлайн-зустріч «Професії цифрової епохи» за участі доцента кафедри цифрової економіки та міжнародних відносин Державного університету «Житомирська Політехніка» кандидатом економічних наук В'ячеславом Ткачуком.  

Кафедра цифрової економіки в університеті існує вже другий рік  і пропонує увазі абітурієнтів спеціальності, яких потребує кадровий ринок України та Житомирської області зокрема – економіка і міжнародні економічні відносини. Випускники цього факультету можуть отримати роботу економіста з виробництва, з ризик-менеджменту, економіста-аналітика, економіста-міжнародника.

Окремо В’ячеслав Ткачук зупинився на нових дисциплінах навчальних програм. Студенти вивчають «цифрову документооборотність та електронний офіс», що стосується актуальних нині хмарних технологій та сервісів в цілому. Хмарні сервіси – це продукти, доступні онлайн. Головна фішка хмарних сервісів полягає в тому, що, створюючи акаунт на такій платформі, людина зможе отримувати доступ до власної інформації з будь-якого гаджета в будь-якому місці. Серед великої кількості сервісів студенти частіше використовують Google. За допомогою цього сервісу можна створити нові додатки та послуги, зберігати резервні копії, розміщувати в інтернеті нові сайти та блоги, постачати програмне забезпечення на замовлення та інше. Більшість хмарних сервісів надаються безкоштовно і за запитом, тому навіть великі обсяги обчислювальних ресурсів можуть бути розгорнуті протягом декількох хвилин, зазвичай за допомогою лише пари кліків, що дозволяє працювати онлайн.

Викладач зазначив, що в університеті працюють підготовчі курси, які полегшать вступ на навчання.

Юнацька разом із фахівцем бажає студентам  бути самозацікавленими та терплячими, щоб освіта дала можливість отримати навички, які потім знадобляться в професії.

А абітурієнтам зичимо обирати професію до душі та навчатися там, де вам цікаво!

Щоб дізнатися більше, дивіться відео зустрічі.

Comments are now closed for this entry