Main content

Історія України - це шлях до Незалежності, шлях, на якому кожна подія - це крок до мрії. 24 серпня 1991 відбулося проголошення Акта про незалежність України, і над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор. Державний Прапор – один із трьох офіційних символів, що символізують суверенітет держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності, тому для України як держави, яка має прадавнє історичне коріння та прагне стати повноправним членом Європейського Союзу, природним є вияв пошани до своєї національної символіки, а саме до прапора.

Напередодні Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України працівники бібліотеки організували ряд суспільно важливих патріотичних активностей. Під час вуличної акції "Україна єдина" для містян було проведено огляд тематичної літератури, вікторину "Сторінками історії" та патріотичний марафон "Побажай Ураїні...". На стікерах у формі сердець учасники марафону залишали свої побажання Україні, з цікавістю відповідали на запитання вікторини, а серед книг обирали собі літературу для читання.

До Дня Державного Прапора бібліотекарі провели для своїх користувачів майстер-клас із виготовлення державного символу "Мій пропор - моя свобода", заняття з інтуїтивного малювання "Кольорами нашого прапора", на якому малюнки створювалися у жовто-блакитних кольорах. З юнаками й дівчатами пришкільного мовного табору було проведено вікторину "Наш Прапор - дух єдиний Великого народу". Працівники і відвідувачі бібліотеки долучилися до патріотичного флешмобу, розписавши стяг словами подяки й підтримки українським Героям. Підписані прапори будуть передані військовим частинам Житомирщини. Такі заходи гуртують нас, сприяють налаштуванню на позитив і боротьбу, додають віри у мирне майбутнє і нашу перемогу. Протягом місяця до послуг користувачів у бібліотеці діятиме книжкова виставка "Україна у просторі і часі" та тематична поличка "З Днем народження, Україно!"

24 серпня 2022 року Україна відзначає 31-й День Незалежності і водночас відстоює власну незалежність у війні проти росії. Тож бажаємо нашій державі незалежності, а українцям - миру, щастя і процвітання у вільній Україні!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити