Main content

12 серпня 2022 року обласна  бібліотека для  юнацтва долучилася до загальноміського святкування  Дня молоді, утворивши  на вулиці Михайлівській локацію «Книги для військових».

Цьогоріч Україна вперше  відзначала День молоді не в останню неділю червня, як було раніше, а 12 серпня. Саме на цю дату припадає Міжнародний день молоді.

Креативна, амбітна, ініціативна, пасіонарна і смілива – така вона українська молодь. З перших днів російсько-української війни  молодь  спрямувала всю свою енергію на спротив окупанту – хто бійцем на війну, хто в тилу – волонтером. Сучасна українська молодь вражає.

День молоді – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Саме ідея Дня молоді – 2022 – продемонструвати єдність, згуртованість та внесок молоді в наближення перемоги України.

У цей день незмінними залишалися веселощі, гарний настрій, цікаві і різноманітні заходи та розваги.

Для житомирян і гостей міста працівники бібліотеки підготували низку активностей, що допомогли зрозуміти, наскільки цікавою та різнобічною за інтересами є наша молодь.  

Молоді люди цікавилися літературою, представленою на книжковій виставці «Молодь читає», та активно долучалися до обговорення хвилюючих проблем.

Взявши участь  у лотереї «Книжкові передбачення», присутні познайомились з літературою, яка є у фондах бібліотеки, та  отримали рекомендації, яку літературу прочитати найближчим часом.

Літературна вікторина, де були і жартівливі запитання,  принесла задоволення і старшокласникам і дорослим. За  свою кмітливість та знання літератури учасники отримали призи.

А святковим подарунком за участь у заходах та розвагах було тимчасове татуювання хною в техніці мехенді.

Упродовж всього дійства бібліотекарі пропонували житомирянам та гостям міста зробити записи-побажання для молоді на інтерактивному стенді «Бажаємо молоді..!». Всі залюбки відгукнулися на нашу пропозицію:  на великому плакаті не вистачало місця для стікерів із побажаннями.

Вуличне свято до Дня молоді вийшло яскравим і радісним, подарувало всім гарний настрій, віру та впевненість у нашій Перемозі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити