Main content

1 червня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася онлайн-зустріч «Чарівний світ слова», присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, дбати про фізичний, інтелектуальний, соціальний розвиток дітей.

Гостями заходу були письменники Віктор Васильчук та Василь Головецький. Василь Миколайович Головецький – поет, член Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України, лауреат низки літературних премій і конкурсів. Віктор Борисович Васильчук – письменник з міста Коростеня, лауреат Міжнародної премії імені Миколи Сингаївського, премій імені Лесі Українки, імені Івана Огієнка, обласного літературного конкурсу  «Краща книга року-2011», «Краща книга-2012». Займається літературною, журналістською та громадсько-політичною діяльністю.

Однією з найважливіших речей, що сприяє всебічному розвитку молодого покоління, є книга. Цікава книга – це найкращий спосіб корисно й змістовно провести дозвілля. Тож в Міжнародний день захисту дітей та в перший день літніх канікул розмовляли про книги й творчість. Письменники розповіли, що діти – доволі специфічна категорія читачів, яка потребує легкого й правдивого викладу матеріалу. Герої творів – не вигадані, а реальні персонажі – домашні улюбленці та, звісно, онуки. Обидва автори зізналися, що головний секрет дитячого письменника – «завжди залишатися трішки дитиною».

Василь Головецький подарував читачам бібліотеки нову поетичну збірку «Мирон і Лада: «Ми вас любимо!», а Віктор Васильчук – книги «Казка про Мальвочку і Карієс», «Мій друг Пончик», «Чорнобильські поневіряння Бучі», «Пригода на Червоній гірці» та інші.

У Міжнародний день захисту дітей бажаємо письменникам творчого запалу та нових книг, а всім дітям – щасливого, веселого дитинства під мирним українським небом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити