Main content

Щороку молодь отримує все більше можливостей на фахову практику, стажування чи працевлаштування за кордоном.

Тому 15 лютого 2022 року в бібліотеці відбулася онлайн-зустріч «Міжнародна практика студентів за кордоном. Що потрібно знати» за участі Лариси Левківської, кандидатки економічних наук, заступниці директора агенції «Goodwill», доцентки кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету.

Досвід роботи за кордоном дає молоді з усіх куточків України цілий ряд незаперечних переваг. Це практика за своєю спеціальністю та отримання практичного досвіду за професією. Це й «занурення» в інший стиль життя та культури, вдосконалення своєї мовної практики, важливий запис у резюме для подальшого пошуку роботи і відчутна прибавка коштів для продовження навчання у своєму улюбленому виші, а ще спосіб дізнатися більше про культуру іншої країни, розповісти про свою. Загалом, такі виїзди розвивають компетентності впродовж життя – медіаграмотність, критичне мислення та ініціативність.

Спікерка розповіла про діяльність агенції «Goodwill», яка спрямована на інформаційно-консультативну підтримку та участь молоді у міжнародних програмах і проєктах. Основними напрямками роботи агенції є фахова практика з підготовки молоді у сферах агробізнесу, лісового господарства, ландшафтного будівництва, туризму та медицини. Агенція співпрацює з країнами Євросоюзу та розвиненими країнами світу. Спеціалістка зазначила, що основною цільовою аудиторією агенції є студенти, молодь без профільної освіти та дипломовані спеціалісти до 40 років.

 Кожна країна має свої міграційні вимоги стосовно практики, стажування та сезонних робіт. Найчастіше до пакету документів входить: мотиваційний лист, рекомендації, резюме, виписка з залікової книжки та підтвердження рівня володіння мовою. Фахівчиня повідомила про вимоги до документів та умови праці у різних країнах світу.

Безцінний міжнародний досвід залишається на все життя.

Юнацька радить молоді використовувати різні можливості для розвитку і фахового зростання, а також бути обачними при виборі посередників, що допомагають у працевлаштуванні.

Щоб дізнатися більше, дивіться відео зустрічі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити