Main content


 

З нагоди святкування Дня Незалежності України працівники юнацької 24 серпня на майдані Соборному провели вуличну акцію «День Незалежності святкує Україна».

Житомиряни брали участь в різноманітних конкурсах, вікторинах, розвагах та іграх. Гравці у книжкові передбачення отримали рекомендації, яку літературу прочитати найближчим часом. Юнаки та дівчата охоче відповідали на запитання вікторин «Цікаві факти про Україну», «Я пізнаю свою Батьківщину». Дорослі та діти перевіряли свої знання з історії, дізналися щось нове про Україну, позмагалися за призи та отримали смаколики.

Вісімнадцятого серпня юнацька організувала для молоді міста традиційний книжковий пікнік. Цього разу вирушили на екскурсію до Житомирського обласного краєзнавчого музею – одного з найстаріших в Україні. Учасники екскурсії дізналися, що у фондах Житомирського обласного краєзнавчого музею зберігається понад 160 тис. пам’яток, що дають всебічне уявлення про природні особливості, історію та культуру Житомирського краю. Цікавою і захопливою була екскурсія відділом природи, у ході якої екскурсовод ознайомив присутніх з експонатами унікальної зоологічної колекції Житомирщини. З мистецькими роботами художників Європи юнаки й дівчата ознайомилися у картинній галереї музею.

11 серпня, за традицією, в юнацькій зустрілися прихильники книжкових пікніків. Цього разу зустріч була присвячена Міжнародному дню молоді. День молоді – це свято творчості, натхнення, енергії, пізнання та самоствердження.

Заходи бібліотекарів дали змогу дітям задуматися над тим, як найкраще реалізувати свій потенціал для власного добробуту, для сім’ї та суспільства загалом.

Цікавими були огляд книг «Українська фантастика – молоді» та розважально-інтелектуальна гра «Чудово бути молодим!».

Четвертого серпня під час книжкового пікніка, традиційно організованого Житомирською обласною бібліотекою для юнацтва, відбулися дві надзвичайно цікаві екскурсії: до клубу « Додзе», де тренуються справжні чемпіони з карате, та Житомирського обласного літературного музею.

Головне, що є в людини – це її здоров’я. А найактуальнішим фактором для його збереження сьогодні повинна стати вакцинація проти коронавірусу. З цієї нагоди в обласній бібліотеці для юнацтва відбулась онлайн – зустріч «Зрозуміло про вакцинацію» за участі завідувачки відділу імунопрофілактики КНП «Обласний центр громадського здоров’я» Житомирської обласної ради Анни Кухарук.