Main content


День пам'яті жертв голодоморів

Тепер правда народна, як білий привид – в крові,

постає на весь зріст перед людством,

 правда переможна: через страждання і саму смерть.

В. Барка

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом українського народу. Цьогоріч День пам’яті жертв голодоморів проходить під гаслом «Збережи пам’ять. Збережи правду».

25 листопада почалась щорічна інформаційна акція «16 днів проти насильства».

Сьогодні, 26 листопада, в обласну бібліотеку для юнацтва ми запросили на онлайн-зустріч заступницю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги у Житомирській області Наталію Радушинську.

Юристка наголосила, що 90% звернень до правохоронних органів про насильство було зафіксовано від жінок. Тому спікерка  розповідала про проблемні питання щодо насильства над жінками в сім'ї:

Юнацька пропонує долучитися до флешмобу Бути гідним21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня розпочалися дві доленосні для сучасної України події – Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го років. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

В Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва вдруге відбулася Школа молодого бібліотекаря "Бібліотека. Формат молоді"

Сучасна бібліотека – це бібліотека, що не боїться змін, яка впевнена у власному праві на існування. Робота в умовах карантину окреслила загальні виклики, які постали перед бібліотеками області, змінила формат роботи. Бажання не втратити зв’язок з користувачем стало тим мотивуючим фактором, що наблизив бібліотеки до якісно нового рівня функціонування і, безперечно, відкрив перед ними нові можливості.

 

«Найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, i своï сподiванки, розум, досвiд, почування!»

Панас Мирний

 

У зв’язку з встановленням на території міста Житомира «червоного» рівня епідемічної небезпеки Житомирська обласна бібліотека для юнацтва призупиняє приймання відвідувачів з 2 листопада.

Гуртки та клуби працюватимуть в онлайновому режимі.

Залишаємось з вам на зв’язку на наших сторінках:     

Телефони для довідок: (0412) 47-36-59, (0412) 46-65-91, 0953928473 (Viber)