Main content

20 жовтня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся молодіжний квест «Бібліотека – місце сили». Студентів ознайомили з відділами бібліотеки, правилами користування літературою та пошуку інформації в каталогах.

Під час проходження маршруту студенти виконували різноманітні завдання: відшуковували зашифровані слова за допомогою алфавіту, розгадували кросворди, читали вірші й визначали авторів та назви творів, здійснювали пошук літератури в електронному каталозі. Якщо учасники команди не знали відповіді або відповідали неправильно, вони мали змогу «купити» підказку, виконавши творче завдання: продекламувати улюблений вірш чи уривок, заспівати пісню, розповісти про улюблену книгу тощо.

Впродовж гри юнаки та дівчата проявили кмітливість, продемонстрували знання з української мови й літератури, історії і мистецтва. Студенти дізналися більше про бібліотеку для юнацтва, ознайомившись з літературою, що є у фондах.

Юнаки й дівчата одноголосно згодились, що бібліотека – це місце, де можна весело й корисно провести дозвілля, збагатитися новими знаннями та почитати цікаві книги.

Comments are now closed for this entry