Main content

У рамках патріотичної акції «Синьо-жовтень» працівники обласної бібліотеки для юнацтва провели пізнавальний інклюзивний майстер-клас з учнями Житомирської спеціальної школи № 2.

Під час заняття діти дізналися про історію створення Запорізької Січі, атрибутику козацтва, козацький побут та звичаї. Яскраві емоції викликали в учнів запропоновані бібліотекарями змагання «Склади пазл» та «Приготуй козацьку страву». Під час козацьких розваг хлопці, не стримуючи емоцій, станцювали козацький гопак. Присутні голосними оплесками зустрічали кожну перемогу учасників змагань.

 

Кульмінацією майстер-класу стало створення учнями власного макету Запорізької Січі. Кожен з учасників, вирізавши фігуру козака або зразок козацького спорядження чи предметів побуту, розмістив її на планшеті уявного козацького поселення. З цікавістю школярі сприйняли огляд книг про українське козацтво, проведений працівниками юнацької. Переможці конкурсів і змагань отримали від бібліотекарів призи та солодощі. Завершилась зустріч приємним спільним чаюванням і спілкуванням.

Comments are now closed for this entry