Main content

14 жовтня, у день великого християнського свята Покрови та українського козацтва, в Україні вшановують захисників рідної землі.  День захисників і захисниць України – свято, яке уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців, нагадує про громадянський обов’язок і важливе громадянське призначення.

З нагоди свята в рамках патріотичної акції «Синьо-жовтень» бібліотекарі юнацької відвідали  Житомирське вище професійне технологічне училище і гуманітарну гімназію №23 та провели для учнів козацькі ігри-забави «Нащадки славних козаків». Дівчата і юнаки активно брали участь у конкурсах, дізналися цікавинки з козацького життя, символи козацтва, звичаї козаків. Учасники гри складали прислів’я з «розсипанок», відповідали на запитання вікторини, малювали козака, а особливо сподобався всім конкурс «Відгадай, хто я?»

Бібліотекарі ознайомили учнів з книгами про надзвичайно багату подіями і героями козацьку епоху, славні козацькі традиції, видатних представників козацької доби.

Хлопці й дівчата продемонстрували  глибокі знання з історії козацтва, вправність, особисті таланти, вміння виступати злагодженим дружним колективом та довели, що дійсно гідні своїх предків! Переможці та учасники гри були нагороджені смаколиками і медалями.

Comments are now closed for this entry