Main content

5 жовтня у бібліотеці відбулася презентація книги письменниці з Київщини Юлії Любшиної «Мурашки з Житомира». Ідейним натхненником та ілюстратором видання став чоловік авторки – художник та дизайнер Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ” Ігор Любшин, який родом із Житомира.

Творче подружжя представило увазі місцевої молоді збірку оповідань про пригоди підлітків, котрі народилися і виросли у чудовому старовинному місті Житомир, де у 90-ті роки минулого століття панувала досить своєрідна атмосфера. Пані Юлія щиро ділилася зі слухачами історією створення книги, а пан Олег пригадував кумедні пригоди з власного дитинства, проведеного в Житомирі. До слова, оповідання, що вміщені в збірку, є автобіографічними. «Усі 17 історій колись відбулися з Ігорем та його друзями. Житомир як локація для творчого занурення – унікальний і привабливий, адже багатий на історичні місця, легенди, архітектурні пам’ятки та чудових людей», – зізнається авторка. Веселі, сповнені повчальних пригод оповідання яскраво доповнені ілюстраціями в стилі коміксів.

На презентацію завітав і головний герой книги – Олександр, який є близьким другом авторів. Він був здивований та приємно вражений, що саме його  обрали прототипом головного героя книги. Прослухані гумористичні історії подарували чудовий настрій юнакам і дівчатам та викликали бажання  прочитати книгу до кінця.

До слова, книга «Мурашки з Житомира» видана саме у Житомирі. Відтепер збірка оповідань чекає на своїх читачів у юнацькій.

Comments are now closed for this entry