Main content

28 липня відбувся черговий книжковий пікнік, що організувала обласна бібліотека для юнацтва. Бібліотекарі знов приготували для хлопців  і дівчат безліч активностей та цікавинок.

Ранок розпочався з обговорення  теми «Безпека на воді». Про основні правила поведінки на відкритих водоймах, заборони та застереження при купанні діти дізналися в ході розмови з нашими друзями - психологинями ДСНС України в Житомирський області. Отримані знання були для всіх дуже корисними, адже попереду на всіх чекали веселі пригоди на воді з одним із найкращих тренерів нашого міста Дмитром Морозом.

Окрім тренування з греблі на драгонботах,  Дмитро приготував для юнаків цікавий  квест  на острові "Піратів».  Отримавши завдання  відшукати дерево із зображенням серця, діти з радістю почали його виконувати і незабаром потрібне дерево таки знайшли! Емоції від задоволення переповнювали всіх учасників квесту. Юні учасники на човнах-драгонботах  упевнено долали перепони з очерету, змагалися та дізнавалися від Дмитра Мороза безліч цікавих і повчальних  історій про події, що відбувалися на річці Тетерів. Пропливаючи повз мальовничі береги річки, усі захоплено спостерігали за різноманіттям річкових птахів.

Книжкові пікніки - це не тільки спортивні розваги та квести, а й море інформації про найцікавіші книги! Під час відпочинку після пригод на човнах  хлопці та дівчата дізналися про книжкові новинки, залюбки відповіли на всі питання про бібліотеку та  її відділи. Міжнародному Дню дружби була присвячена  вікторина, під час якої діти розгадували загадки про дружбу, пригадували  приказки та прислів’я, в яких йде мова  про друзів, дискутували на тему, яким повинен бути справжній друг.

         День був насиченим на події та цікавим. Черговий пікнік з юнацькою відбудеться вже наступної середи.

Comments are now closed for this entry