Main content

21 липня відбувся «Книжковий пікнік на мапі міста». Цього разу для учасників пікніків організували квест вулицями міста і низку активностей у бібліотеці.

Учасники заходу поділилися на дві команди та вирушили у мандрівку центральними вулицями міста від бібліотеки до Шодуарівського парку. На кожній локації хлопці й дівчата виконували різноманітні творчі, інтелектуальні та спортивні завдання, за правильне виконання яких отримували підказку про подальший маршрут. Варто зазначити, що для обох команд були розроблені індивідуальні маршрути, які дозволили поглибити знання з історії, архітектури, літератури, мистецтва Житомира та дізнатися цікаві факти про минуле й сучасне життя міста. Юнаки та дівчата не лише весело провели час, а й відкрили для себе багато нової та корисної інформації.

 

         По завершенню квесту учасники книжкового пікніку взяли участь  у майстер-класі з малювання у бібліотеці, під час якого художньо зобразили свої улюблені місця Житомира.

         Вже традиційними стали зустрічі учасників «Книжкових пікніків» із психологами ДСНС, які провели тренінг на тему «Толерантність та поведінка під час масових заходів».

Цікавим і пізнавальним був огляд довідкової літератури: енциклопедій, довідників, словників, путівників. Найбільше присутніх вразили різноформатні книги: найбільша  – «Атлас України» та найменша – «Епіграми», завбільшки з сірникову коробку.

         «Книжковий пікнік на мапі міста» пройшов цікаво, весело, динамічно, творчо та пізнавально.

Comments are now closed for this entry