Main content

23 червня на Охрімовій горі відбувся «Книжковий пікнік» організований працівниками юнацької бібліотеки. Цього дня бібліотекарі підготували екскурсійну подорож старовинними вулицями Житомира та мальовничими пагорбами річки Кам’янки, цікаве  спілкування із письменницями Житомира, книжкові читання, різноманітні ігри.

Під час екскурсії юнаки та дівчата дізналися про історію походження вулиці Трипільської, а також про ландшафтну пам’ятку архітектури Житомира – Охрімову гору, що згадується під назвою Кокрин у документах другої половини ХVІІ – першої  половини  ХІХ ст. Відвідали каплицю святого Миколая та Покровську церкву.

 

У рамках фестивалю «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці» на зустріч з дітьми завітали письменниці Лариса Паламарчук та Марія Розбицька. Учасники і гості пікніка розмовляли про творчість і поезію, декламували вірші та створювали блекаути.

Психологині Головного управління ДСНС України в Житомирській області провели захоплюючу  гру-тренінг «Падіння літака». Діти проявили активність та неабияку кмітливість. За результатами гри всі залишилися врятованими.

На завершення пікніка бібліотекарі разом із дітьми провели командні спортивні змагання та інтелектуальні ігри. Переможці отримали подарунки від юнацької. З гарним настроєм і позитивом усі повернулись додому.

Comments are now closed for this entry