Main content

24 червня в рамках однієї з найпотужнішних культурних подій України – фестивалю «Книжковий арсенал у твоїй бібліотеці», що проходив з 23 по27 червня 2021 року,  в юнацькій підвели підсумки обласного конкурсу творчих робіт з популяризації книги та читання «Книга мого формату».

Упродовж  травня-червня учасники конкурсу, користувачі публічних бібліотек Житомирської області (обласні, міські та селищні бібліотеки ТГ) ділилися своїми думками, враженнями про книги, що їх надихають, надсилали до обласної бібліотеки свої есе, відгуки, замітки, оповідання, листи, рецензії щодо  прочитаних книг, власні відеороботи з рекомендацією книги  чи декількох книжок.

 

Вибирати кращі роботи серед учасників конкурсу було складно, адже всі вони  були цікавими і змістовними, заслуговували на увагу. Вагомими критеріями слугували: творчий підхід, логічність, чіткість і грамотність викладеного; змістовність й оригінальність ідеї; інформативність; естетичне оформлення та емоційність її сприйняття. Всі роботи перевірені на дотримання академічної доброчесності.

У номінації «Моя книга року»  ( есе, відгук) переможцями стали:

І місце - Христина Скидан, користувачка КЗ «Центральна публічна бібліотека імені Василя Скуратівського» Малинської міської ради. Рекомендація на книгу «Володар туману» Карлос Руїс Сафон

ІІ місце - Вікторія Іваненко, користувачка Коростенської центральної міської бібліотеки ім. Миколи Островського. Рекомендація на книгу «Моя неймовірна подруга» Е.Ферранте

ІІІ місце - Вікторія Корзун, користувачка Підлубівської сільської бібліотеки Ємільчинської ОТГ. Рекомендація на книгу «Часодії» Наталії Щерби. 

У номінації «Книга в кадрі» (відеоробота) переможцями стали:

І місце - Валерія Костюченко, користувачка КЗ «Центральна публічна бібліотека імені Василя Скуратівського» Малинської міської ради. Рекомендація на книгу «Дім дивних дітей» Ренсома Ріггза.

ІІ місце - Яна Обозненко, користувачка КЗ «Городницька публічна бібліотека» з бібліотеками-філіями Городницької сільської ради. Рекомендація на книгу «Локвуд і К*» Джонатана Страуда.

ІІІ місце - Тетяна Гончарова, користувачка Малинської міської дитячої бібліотеки. Рекомендація на книгу «Провина зірок» Джона Гріна.

Не можна порівнювати роботи юних учасників конкурсу і професіоналів, тому спеціальною відзнакою журі за  особливий філософський погляд та життєвий оптимізм було нагороджено Володимира Петренка, користувача КЗ «Центральна публічна бібліотека імені Василя Скуратівського» Малинської міської ради. 

На згадку про конкурс «Книга мого формату»  переможці отримають книги та цікаві призи. Бажаємо учасникам конкурсу гарного настрою, успіхів, творчих здобутків та цікавих книг.

Текстові роботи будуть видруковані у бібліотечному збірнику «Натхненні юністю». Кожен учасник отримає авторський примірник збірки.

Відеороботи переможців конкурсу можна переглянути за посиланням:

 

 

 

Comments are now closed for this entry