Main content

Не секрет, що найкращий відпочинок - на природі. У міському Гідропарку 16 червня відбулися  "Книжкові пікніки", організовані працівниками юнацької. Цього дня бібліотекарі підготували безліч спортивних естафет, книжкових сюрпризів та веселих командних ігор.

 

Усім відомо, що активний спортивний відпочинок позитивно впливає на здоров'я, емоції, дарує бадьорість і прекрасне самопочуття. Зустріч з юнаками почалася із спортивної розминки та веселих танців, по завершенню яких познайомилися з Дмитром Морозом - тренером з веслування на драгонботах. Дмитро проінструктував майбутніх веслувальників щодо правил греблі на човнах-драгонботах.  "На початку запливу ви всі новачки, а наприкінці – будете справжньою дружньою командою і спритними веслувальниками",- пообіцяв тренер. Дві команди юнаків та дівчат разом з бібліотекарями вирушили у водну мандрівку. Під час плавання річкою всі із захопленням милувалися красою скелистих берегів річки Тетерів. Дмитро Мороз, зупиняючись, розповідав про цікаві місця та яскраві спортивні події, що відбувались на річці. Наприкінці запливу діти позмагалися у швидкому плаванні на драгонботах.

По завершенню тренування з дітьми провела бесіду психологиня ДСНС в Житомирській області. Діти дізналися про те, що знаходиться у професійному портфелі психолога та як правильно поводити себе під час надзвичайних ситуацій.

Під час обіднього відпочинку хлопці та дівчата ознайомились з книжковими новинками, багато читали та спілкувались.

На завершення бібліотекарі разом із дітьми провели командні спортивні змагання. Така форма фізичної активності допомагає підліткам зміцніти фізично, потоваришувати, а також проявити свої спортивні здібності . Переможці у змаганнях отримали подарунки від юнацької.

 Задоволені, дружні та щасливі, діти з яскравими враженнями вирушили додому, сподіваючись на нові зустрічі.

Comments are now closed for this entry