Main content

Коли надворі негода і про літо нагадує лише календар, в юнацькій завжди затишно й панує тепла атмосфера. 13 червня на творча зустріч з шанувальниками до бібліотеки завітав фронтмен столичного гурту «All is one» Олександр Гайдай. Цікавий івент згуртував містян, які захоплюються музикою, живописом та поезією.

Учасники гурту «All is one» працюють у досить незвичному стилі: Олександр співає авторські пісні, а його дружина Анна малює під час виступу. Наразі Анна не має змоги подорожувати з концертами разом з чоловіком, тому під час прямої трансляції виступу вона малювала вдома, а по завершенню заходу презентувала художню роботу учасникам. За словами фронтмена, філософія гурту – синтез різних видів мистецтва, зокрема, живопису та музики, в одне ціле. Музикант працює у стилі «інді-рок», є автором та виконавцем понад тридцяти пісень. Олександр також веде власну музичну передачу «All is one» в студії «Толока».

 

Зустріч пройшла в дружній, теплій, творчій атмосфері. Учасники насолоджувалися чудовими піснями під музичний супровід гітари, розмовляли про музику, творчість та джерела натхнення.

Comments are now closed for this entry