Main content

31 травня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся урок на тему: «Мова ворожнечі як проблема інформаційного простору».  

«Мовою ворожнечі» (англ.”hate speech”) або “мовою ненависті” називають некоректні висловлювання, що спрямовані на прояв агресії, щодо людини або групи осіб за ознакою раси, релігії, сексуальної орієнтації тощо.

 

Запрошені на захід розглянули ознаки «мови ворожнечі», з’ясували хто найчастіше стає її об’єктом, в яких формах вона проявляється. На конкретних прикладах було розглянуто індивідуальні та соціальні стереотипи, що найчастіше призводять до «мови ворожнечі».

Учні дізналися про відповідальність за «мову ворожнечі», яка існує згідно з українським  законодавством, вчилися як запобігти використанню «мови ненависті».

Знання, отримані під час уроку, переконали присутніх,  що утвердження принципів толерантності у суспільному житті є важливим показником рівня розвитку будь-якої країни, а для українського суспільства – це запорука громадського прогресу і сили нашої держави, а також негласний критерій інтеграції в європейське співтовариство.

Comments are now closed for this entry