Main content

До Всеукраїнського дня краєзнавства, що відзначається 28 травня, відбувся онлайн-захід «Нові відкриття з історії Житомира». Всеукраїнський день краєзнавства покликаний акцентувати увагу суспільства на діяльності краєзнавців, дослідженні та популяризації історії, культури, мови, звичаїв і традицій, відомих діячів рідного краю. 

 

Гостем заходу був відповідальний секретар Національної спілки краєзнавців України та автор багатьох краєзнавчих книг, викладач історії та політології, кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук, дослідник-краєзнавець, член Проводу Житомирської обласної ОУН Геннадій Махорін.

Спікер розповів про значення краєзнавства для суспільства, про роль краєзнавчих досліджень для історії та майбутніх поколінь. Геннадій Леонідович представив свою нову книгу – туристичний путівник «Екскурсії Житомиром». До енциклопедії входить 20 екскурсійних маршрутів містом, присвячені відомим житомирянам, історії міста та його архітектурним пам’яткам. «Наприклад, Замкова Гора містить дуже багато таємниць та цікавої інформації про наше місто. Тут у 1627 році обирали Петра Могилу, архімандрита Києво-Печерської Лаври. Після побудови кафедрального костелу Святої Софії Житомир став центром діє цезії», – розповів Геннадій Махорін. За його словами, книгу він уклав з власної ініціативи для того, щоб про Житомир та його історію дізналося якомога більше людей.

Геннадій Леонідович є організатором краєзнавчих екскурсій містом, тож житомиряни і гості міста можуть стати учасниками екскурсійних програм.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити