Main content


День пам'яті жертв голодоморів

Тепер правда народна, як білий привид – в крові,

постає на весь зріст перед людством,

 правда переможна: через страждання і саму смерть.

В. Барка

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом українського народу. Цьогоріч День пам’яті жертв голодоморів проходить під гаслом «Збережи пам’ять. Збережи правду».

Юнацька пропонує долучитися до флешмобу Бути гідним21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня розпочалися дві доленосні для сучасної України події – Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го років. Метою запровадження пам’ятної дати є утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

В Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва вдруге відбулася Школа молодого бібліотекаря "Бібліотека. Формат молоді"

Сучасна бібліотека – це бібліотека, що не боїться змін, яка впевнена у власному праві на існування. Робота в умовах карантину окреслила загальні виклики, які постали перед бібліотеками області, змінила формат роботи. Бажання не втратити зв’язок з користувачем стало тим мотивуючим фактором, що наблизив бібліотеки до якісно нового рівня функціонування і, безперечно, відкрив перед ними нові можливості.

 

«Найбiльше i найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, i своï сподiванки, розум, досвiд, почування!»

Панас Мирний

 

У зв’язку з встановленням на території міста Житомира «червоного» рівня епідемічної небезпеки Житомирська обласна бібліотека для юнацтва призупиняє приймання відвідувачів з 2 листопада.

Гуртки та клуби працюватимуть в онлайновому режимі.

Залишаємось з вам на зв’язку на наших сторінках:     

Телефони для довідок: (0412) 47-36-59, (0412) 46-65-91, 0953928473 (Viber)