Main content

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, юнацька підвела підсумки благодійної акції «Ліки від нудьги» та подарувала радість читання цікавих книжок пацієнтам онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. Акція зі збору книжок була оголошена 5 вересня, у Міжнародний день благодійності, спільно з Благодійною організацією «Фонд допомоги онкохворим дітям «Разом до життя».

Протягом вересня до акції долучились небайдужі житомиряни та мешканці інших міст. Колективи шкіл м. Житомира, зокрема ЗОШ №5, №20, №25, ліцею №24, Житомирського автомобільно-дорожнього фахового коледжу Національного транспортного університету, Державного навчального закладу «Центр сфери обслуговування м. Житомир», Житомирського медичного інституту. Загалом у лікарню було передано більше 800 книг для дітей та дорослих.

Маємо надію, що подаровані книги полегшать життя дітей та їхніх батьків у період важкого лікування, а час, проведений із книгою, промайне швидко і з користю.

Від щирого серця дякуємо усім небайдужим людям за активну участь у благодійній акції «Ліки від нудьги. Зичимо усім здоров’я, щастя, гарного настрою!

Дивіться репортаж телеканалу «Суспільне Житомир» про завершення благодійної акції «Ліки від нудьги»

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити