Main content

Вибір професії – один з головних життєвих виборів молодої людини. Від цього вибору  у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

21 вересня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся профорієнтаційний квест «Твої майбутні перспективи» за участі фахівців з профорієнтації Житомирського обласного центру зайнятості Наталії Опанасюк та Маріанни Панової.

Модератори зустрічі запропонували старшокласникам витягнути з торбинки різнокольорові стікери з висловами про різні професії. Одним учням вибрані висловлювання сподобались, іншим – ні. Ведучі порівняли процес вибору професії з купівлею кота в мішку: не завжди знаєш, що обираєш.

Учні об’єднались у команди за п’ятьма типами професій: «Людина – людина», «Людина – техніка», «Людина – природа», «Людина – художній образ», «Людина – знакова система».

Створені команди змагались у декількох турах. В одному з завдань необхідно було підібрати якомога більше назв професій до певного виду діяльності. В іншому –пропонувалося «побудувати» дім, використовуючи назви професій тих людей, які беруть участь у його зведенні.

Під час гри учасники називали не тільки сталі, а і нові професії – урбаніст, розробник мобільних додатків, пілот повітряної кулі та інші.

Запропоновані завдання були  цікавими та пізнавальними.

Старшокласники отримали нові знання про великий світ професій, а також  пам’ятки та профорієнтаційні блокноти.  

Юнацька бажає всім учасникам подальших успіхів у саморозвитку та виборі майбутньої професії, досягненні найзаповітніших мрій та найвищих цілей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити