Main content

До Всесвітнього дня благодійності, який відзначається 5 вересня, обласна бібліотека для юнацтва організувала онлайн - зустріч «Ти не один у цьому світі» за участі директорки благодійної організації «Я – мама!» Тетяни Смірнової.

Ціль організації – захист прав жінок, дітей, молоді та сім’ї. Під опікою організації знаходяться сім’ї з дітьми-інвалідами, багатодітні сім’ї, одинокі мами чи тата, діти-сироти та випускники інтернатів, які вже мають своїх дітей.

Багатьом людям, що потрапили у важку життєву ситуацію, потрібна допомога, адже далеко не кожен може самостійно впоратися з проблемами. Матеріальна чи фінансова допомога, організаційна чи моральна підтримка чужим людям – це і є благодійність.

Коли мова йде про благодійність, іноді виникають думки про величезні гроші. Але багатьом нужденним потрібні не тільки гроші, їм потрібна турбота і увага. Простягнути руку допомоги людині і не думати про подальшу вигоду. Адже справжня благодійність починається з доброго слова, щирої усмішки і любові. Добрі справи не мають кордонів. Предметом благодійності може бути придбання лікарських засобів, медичного обладнання, одягу та взуття.

Директорка благодійної організації «Я – мама!» подякувала студентам Поліського університету та Житомирського медичного інституту за допомогу тим, хто приходить в Центр. Щоб стати волонтером, слід просто прийти в організацію «Я – мама!» та дізнатися, яка допомога потрібна.

В колективі Центру працюють дивовижні люди, для яких цінні радість і спокій кожного відвідувача.

Юнацька вітає благодійників з професійним святом! Бажаємо здоров’я, сили, терпіння. Дякуємо всім, хто несе добро у світ за покликом серця та закликаємо долучитися до руху благодійності навіть невеликими добрими справами.

Щоб дізнатися більше, дивіться відео зустрічі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити