Main content

 

З нагоди святкування Дня Незалежності України працівники юнацької 24 серпня на майдані Соборному провели вуличну акцію «День Незалежності святкує Україна».

Житомиряни брали участь в різноманітних конкурсах, вікторинах, розвагах та іграх. Гравці у книжкові передбачення отримали рекомендації, яку літературу прочитати найближчим часом. Юнаки та дівчата охоче відповідали на запитання вікторин «Цікаві факти про Україну», «Я пізнаю свою Батьківщину». Дорослі та діти перевіряли свої знання з історії, дізналися щось нове про Україну, позмагалися за призи та отримали смаколики.

Бібліотекарі пропонували гостям свята переглянути книжкову виставку «Книжки нашої незалежності» та відкрити для себе нові імена. Цікаві інтригуючі художні твори українських авторів привернули увагу перехожих. Особливий інтерес викликала література для дітей та підлітків – захоплива, повчальна, з нестандартними сюжетами, життєстверджуючими персонажами та карколомними пригодами. Як зазначив перехожий та учасник локації: «Сучасні українські автори та їх твори стали набагато цікавішими, захоплюють чудовими історіями, ніби тільки й чекають, щоб їх взяли до рук».

Містяни охоче подорожували мапою України, позначали кордони з сусідніми державами, міста, в яких хотіли б побувати, писали щирі побажання та брали участь у конкурсі з виразного читання поезій.

Наймолодшим учасникам сподобалися майстер-клас з плетіння "Патріотичного браслета", розфарбовування розмальовки з національною символікою, етнічними мотивами.

Вуличне святкування разом з юнацькою подарувало усім гарний настрій та море позитивних емоцій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити