Main content

У рамках фестивалю «Книжковий арсенал у твоїй бібліотеці» відбулася зустріч з відомими письменниками Житомирщини – Світланою Штатською (Гресь), Григорієм Цимбалюком та Миколою Зіновчуком. Розмовляли про книги, літературу, видавничу справу.

Поетеса Світлана Штатська є лауреаткою численних літературних премій та відзнак: державної відзнаки «Орден княгині Ольги III ступеня», лауреаткою премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України» у номінації «за творчі досягнення» та премії «Гордість міста Житомира» у номінації «Митець року». Поетичний талант і творчу вдачу Світлана Миколаївна успішно поєднує з високим професіоналізмом і діловими якостями. Світлана Миколаївна очолює Житомирську обласну організацію Національної спілки письменників України, а нині виконує обов’язки директора Житомирського обласного літературного музею. Гостя поділилася секретами своєї поетичної майстерності, творчими планами, враженнями від зустрічі зі своїми шанувальниками, що відбулася нещодавно, а також озвучила декілька своїх поезій, адресованих як дорослій, так і дитячій аудиторіям.

 

Григорій Цимбалюк – письменник, член Національної спілки письменників України, головний редактор журналу «Світло спілкування». Григорій Миколайович охарактеризував власний художній стиль, що базується на реальних подіях із життя автора. У своїх творах висвітлює теми патріотизму, честі, гідності та правди і вважає їх пріоритетними для сучасної молоді. Як редактор та упорядник низки книг житомирських письменників Григорій Цимбалюк окреслив перспективи та складнощі видавничої справи на Житомирщині. Також презентував нову книгу Олександра Кухарчука «Галицька Русь», акцентуючи увагу присутніх на важливості історичних подій, що подаються в романі.

Гості заходу ознайомилися з виставкою книг, які надійшли до бібліотеки за обласною програмою випуску соціально значущої літератури місцевих авторів. На зустріч завітав автор однієї із книг, що видані за програмою, Микола Зіновчук. Письменник розповів, чому його книга «Космічний метрополітен» була обрана до друку і чим вона буде корисною для молоді. Пан Микола поділився планами на майбутнє і запевнив, що продовжує роботу над книгами цієї серії: наразі завершує останню шосту книгу.

Зустріч з місцевими письменниками відбулася в рамках Х-го ювілейного Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Усі охочі змогли долучитися до перегляду та обговорення онлайн-події «Формати прочитання класики: Леся Українка». Бібліотека стала майданчиком для обговорення і натхнення новими ідеями.

Юнацька дякує за цікаву і захоплюючу бесіду з учасниками зустрічі, які своєю душею відчувають красу художнього слова та своєю працею прославляють наш край, і бажає їм наснаги й творчого зросту!

Comments are now closed for this entry