Main content

Напередодні Дня захисту дітей бібліотекарі юнацької відвідали наших друзів – вихованців спеціальної школи № 2 для дітей з порушенням слуху. Зустріч відбулася у форматі конкурсно-розважальної програми.

У змаганнях взяли участь команди «Котики» і «Зайчики». Діти охоче виконували завдання у різноманітних конкурсах «Виклади сонечко», «Першовідкривач», «Збери пазл і назви казку» та іграх-естафетах «Передай м’яч», «Втримай рівновагу». Під час заходу панувала дружня тепла атмосфера, здорова конкуренція та командний дух.

 

Родзинкою свята була розважальна програма лялькаря Сергія Соловйова – керівника вуличного театру-студії маріонеток «Комплімент». Учасники заворожено спостерігали, як артист керує своїми персонажами. Діти мали змогу не тільки дивитися, а й стати активними учасниками виступу. Лялькар підняв актуальну тему сортування сміття. Дійство розпочалося з того, що песик Мультик розкидав сміття. Діти допомагали ляльці-єноту прибирати: посортувати відходи у відповідні контейнери.  Виступ ляльок- маріонеток пана Сергія не залишив байдужим нікого.

На завершення зустрічі всі учасники написали свої імена на заготовлених паперових квітах та прикрасили ними постер «Друзі назавжди», на якому буде розміщено спільне фото.   

Учні отримали радість, гарний настрій, багато усмішок та були нагороджені призами і солодощами.

Comments are now closed for this entry